Adres

İhsaniye Mh. Kazaruni Sk. No:5/A SELÇUKLU/KONYA

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

İletişim
0 332 352 11 22

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

ÇALIŞMA SAATLERİ:
09:30 - 23:00

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

Özelliklerimiz

Şehrin merkezinde sakin ve huzurlu bir ortamda 4 ayrı salondan oluşan tasarımı insanı dinlendirici ortam olarak hazırlanmış bir restoran. Her çeşit yeme-içme ihtiyacının aynı anda karşılanabileceği bir menüye sahiptir.

SM Restoran & kafe’de iki salon ve bir bahçemiz bulunmaktadır.

Tereyağı veya zeytinyağı ile hazırlanan fırın yemekleri, Atıştırmalıklar, İtalyan Pizzalar ve Makarnalar, Dünyadan seçmeler, Kahvaltılar, Salatalar, Etliekmek, lahmacun, Tatlılar, pastalar,  Sıcak ve soğuk içecekler ile kokteyl servisleri yapılır.

SM’de odun ateşli taş fırın bulunmaktadır. Ekmeklerimiz doğal olarak fırınımızda kendimiz tarafından üretilmektedir.

Rezervasyonlu olarak Konya fırın kebabı servisi yapılır.

SM’de Her çeşit kahve, çay, meşrubat ve alkolsüz kokteyl servisi verilir.

Santraç ve tavla oyunları oynayabilirsiniz.

SM Restoran & Kafe’de iki ayrı salon ve bahçede aynı anda projeksiyon ile büyük perdede ve TV de canlı maç yayını verilir. Bir salonumuz sigara içilebilir özellikleri taşımaktadır.
Her gün dönüşümlü olarak  12 çeşit hazırlanan yemekler giriş salonumuzda büfeye çıkarılır.  Büfeden beğendiğiniz yemeklerin masanızda siparişiniz alınır. Yemekleriniz servis elemanları tarafından masanızda servis edilir.

İsterseniz büfedeki yemeklerden Tabldot menü olarak  3 veya 4 çeşit yemek seçimi yapılır. Seçimi yapılan yemekler servis elemanı tarafından tabldot servis tabağında masanızda servis edilir. Tabldot menü uygulamasının detaylarını alt taraftan inceleyebilirsiniz.

Restoranımızda 80-100 kişilik iki ayrı salon ve bahçemizde gruplara özel salon, masa düzeni ve sunumlar ile hizmet verilir. İş toplantısı ve sunumları için gerekli ekipmanlar (Projeksiyon, ses sitemi vb.) mevcuttur.

Doğum günü, nişan ve hanımların gün toplantıları ve yemekleri için özel salonda isteklerine uygun yemek servisi hizmet verilir.


REZERVASYON


Günün ev yemekleri listesi için Menüde "Günlük Ev Yemeklerine" bakınız. Kapat