Adres

İhsaniye Mh. Kazaruni Sk. No:5/A SELÇUKLU/KONYA

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

İletişim
0 332 352 11 22

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

ÇALIŞMA SAATLERİ:
09:30 - 23:00

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

Cafe & Restoran

Fırın Ürünleri, Dünya mutfakları, Pizzalar, Makarnalar, Tava Yemekleri, atıştırmalıklar, Tatlılar, Pastalar, Sıcak ve Soğuk İçecekler, Nargile.
Daha Fazla Bilgi


Grup ve Özel Günleriniz

Grup, özel gün ve toplantılarınız için ayrı salonlarımızda size özel hizmet verilir.
Daha Fazla Bilgi


Taşımalı Yemek Dağıtım Hizmeti

İş yerlerinize tabldot menü seçeneği ile taşımalı toplu yemek dağıtım "Catering" hizmeti verilir.
Tereyağı ile özel hazırlanmış ev yemeklerini iş yerinizde çalışanlarınız için tercih edebilirsiniz. Özel grup yemekleriniz için toplu yemek hizmeti alabilirsiniz.
Bir Teklif Alın

Soupe Maison Cafeniz’de tereyağı veya zeytinyağı ile hazırlanan Tava yemekleri, fırın yemekleri, Atıştırmalıklar, İtalyan Pizzalar ve Makarnalar, Kahvaltı, Salatalar, Etliekmek, lahmacun, Tatlılar, pastalar,  Sıcak ve soğuk içecekler ile kokteyl servisleri yapılır.

Cafeniz de Odun fırını bulunmaktadır. Ekmeklerimiz doğal olarak fırınımızda kendimiz tarafından üretilmektedir.

Rezervasyonlu olarak Konya fırın kebabı servisi yapılır.

Cafeniz de Her çeşit kahve, çay, meşrubat ve alkolsüz kokteyl servisi verilir.

Santraç ve tavla oyunları oynayabilirsiniz.

Soupe Maison Cafeniz’de üç ayrı salonda aynı anda projeksiyon ile büyük perdede ve TV de canlı maç yayını verilir. Bir salonumuz sigara içilebilir özellikleri taşımaktadır.
Her gün dönüşümlü olarak  12 çeşit hazırlanan yemekler Alt salonumuzda büfeye çıkarılır.  Büfeden beğendiğiniz yemekleri masanızda siparişiniz alınır. Yemekleriniz servis elemanları tarafından masanızda servis edilir.

İsterseniz büfedeki yemeklerden Tabldot menü olarak  3 veya 4 çeşit yemek seçimi yapılır. Seçimi yapılan yemekler servis elemanı tarafından tabldot servis tabağında masanızda servis edilir. Tabldot menü uygulamasının detaylarını alt taraftan inceleyebilirsiniz.

Restoranımızda 80-100 kişilik üç ayrı salonumuzda gruplara özel salon, masa düzeni ve sunumlar ile hizmet verilir. İş toplantısı ve sunumları için gerekli ekipmanlar (Projeksiyon, ses sitemi vb.) mevcuttur.

Hanımların gün toplantıları ve yemekleri için özel salonda isteklerine uygun yemek servisi hizmet verilir.


REZERVASYON


Öğrenciler, Bankacılar, Memurlar vb. Çalışanlara Özel İndirim... Kapat

20 TEMMUZ GÜNÜ EV YEMEKLERİ LİSTESİ

Mercimek Çorbası, şafak Çorbası, ZY Taze Fasulye, Karışık Kızartma, ZY Patlıcan, Piliç Sarma Mengen Kebabı Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna, Fırın Sütlaç, Salata, Yoğurt, Cacık, ***** ETLİEKMEK – LAHMACUN – KARIŞIK PİDE - PİZZA - KÜNEFE - KATMER - KAHVALTI – MENEMEN – HAMBURGER – TOST- KİREMİTTE KÖFTE – FAJİTA – TAVUK TAVA- WRAP - KAHVE, ÇAY, LİMONATA, MİLKSHAKE, DONDURMA****

İndirim ve Kampanyalardan Haber Almak İçin...

E-postanız paylaşılmaz!