Adres

Ferhuniye Mh. Battalaziz Sk. No:4/A SELÇUKLU/KONYA

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

İletişim
0 332 408 91 55

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

ÇALIŞMA SAATLERİ:
07:30 - 20:00

GET IN TOUCH

GET IN TOUCH

mobile logo

Blog

Soupe Maison Nevzat Eraslan “yemek eviniz” açıldı

Konya’nın meşhur düğün pilavını yemek için düğüne davet edilmenize gerek kalmadı. Turizm Danışmanı Nevzat Eraslan’ın açtığı yemek evinde “pilav tutkunlarına” her gün düğün menüsü sunuluyor. ÜNTV Haber/10.Mart.2017

Konya’nın meşhur düğün pilavını yemek için düğüne davet edilmenize gerek kalmadı. Turizm Danışmanı Nevzat Eraslan’ın açtığı yemek evinde "pilav tutkunlarına" her gün düğün menüsü sunuluyor.

ÜNTV Haber paylaştı: 10 Mart 2017 Cuma

Askıda yemek var

Konya’da bulunan bir restaurant, insanlara her gün iftar yemeği veriyor. ‘Askıda yemek var’ uygulamasıyla, hayırsever müşterilerin katkısıyla, ihtiyaç sahipleri günlük olarak karınlarını doyurabiliyor.

En Doğal ‘Yemek, Eviniz’de

Kısa bir süre önce hizmete giren Nevzat Eraslan “Yemek Eviniz” Resturant basın mensuplarını ağırladı. Kentsel yaşamda yoğun iş temposunda çalışan ve yeme-içme ihtiyaçlarını çoğunlukla ev ortamı dışında sağlamak zorunda kalan misafirlere, evlerindeki gibi rahat ve sakin bir ortamda sağlıklı, lezzetli, doyurucu ve kaliteli besinler sunmak amacıyla açtıklarını ifade eden işletme yetkilisi Nevzat Eraslan, sektöre yeni bir soluk getirmek istediklerini söyledi.

Öğrenciler, Bankacılar, Memurlar vb. Çalışanlara Özel İndirim... Kapat